Loading


Naše posvícení: Seznam restaurací a škol

V rámci mezinárodní kampaně Food Right Now – Postavme se hladu připravuje společnost Člověk v tísni akci s názvem Naše posvícení, která proběhne ve středu 16.10.2013 na Světový den výživy. V tento den budou zapojené restaurace a školní jídelny podávat menu sestavené pouze z lokálních surovin a/nebo promítat filmy spojené s tématikou hladu ve světě. Cílem akce je podpořit lokální spotřebu potravin a pomoci tak řešení problému hladu ve světě. Více informací najdte zde.

RESTAURACE a jiné organizace

Hlavní město Praha

I love mama Praha

UJAK Praha

Konzervatoř Ducan Center, Praha

Moment - bistro a kavárna, Praha

Belzepub, Praha

Restaurace Spadla Pec, Praha

Kavárna Tricafe, Praha

Restaurace Plevel, Praha

Hospoda U Habásků, Praha

Kavárna a restaurace JEZS, Praha

Středočeský kraj

Restaurace na Mlíkárně, Vlašim

Pivovar Podlesí, Podlesí

Jihočeský kraj

Restaurace Střelnice, Tábor

Cafe a restaurant AVION AIR, Písek

Plzeňský kraj

U Rybaříka, Plzeň

Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče, ZŠ a JŠ, Plzeň

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Dětský domov Žatec, Žatec

Restaurace Zahrada, Teplice

Liberecký kraj

Domov důchodců Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

Královehradecký kraj

Penzion a restaurace Bílý Dvůr Rudník

Localis restaurace a café Hradec Králové

Restaurace Kozí plácek, Vrchlabí

Pardubický kraj

Alternativní jídelna kruh zdraví, Chrudim

Kraj Vysočina

Restaurant Lucullus, Třebíč

Jihomoravský kraj

Bistro Franz Brno

Centrum Syřiště -  Na Zemi, Brno

Dětský domov Ivančice, Ivančice

La Bouchée, Brno

Vegalite, Brno

Olomoucký kraj

To pravé z Hané i odjinud Olomouc

Café a bar Mezi Světy Olomouc

VOŠ Caritas, Olomouc

Divadlo na cucky/Divadlo Konvikt, Olomouc

Domov pro seniory Soběsuky, Soběsuky

U Zlatého Muflona, Dolní Žleb

Vegetariánská restaurace GOVINDA, Olomouc

Moravskoslezský kraj

Fakulta sociálních studií, Ostravská univerzita v Ostravě, Ostrava

Zlínský kraj

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Zlín

ŠKOLY

Hlavní město Praha

Fakulltní ZŠ Chlupova, Praha

ZŠ Mendelova, Praha 4

ZŠ Bří Venclíků, Praha 9

MŠ Blatenská, Praha 4

ZŠ Školní, Praha

Domácí škola Radotín, Praha

ZŠ Kunratice, Praha

ZŠ u PedFUK Kladská, Praha

ZŠ Litvínovská 500, Praha

ZŠ Mednelova, Praha

ZŠ K Cihelně, Praha - Satalice

Gymnázium Karla Sladkovského, Praha

VOŠ, SOŠPg a Gymnázium, Evropská, Praha

Gymnázium Jana Patočky, Praha

Středočeský kraj

Open Gate, Babice

ZŠ Semice

Gymnázium Jana Palacha, Mělník

ZŠ a MŠ Chlum

ZŠ T. G. Masaryka, Poděbrady

Školní jídelna Vrané nad Vltavou

SZeŠ a SOŠ, Poděbrady

ZŠ a MŠ Vrbová Lhota

ZŠ Potěhy, Tupadly

ZŠ Praskolesy, Praskolesy

ZŠ a MŠ Křivoklát, Křivoklát

ZŠ a MŠ Lubná, Lubná

ZŠ Jungmannovy sady, Mělník

ZŠ Odolena Voda, Odolena Voda

ZŠ a MŠ Zaječov, Zaječov

ZŠ a MŠ Velvarská, Kladno

ZŠ Divišov, Divišov

ZŠ Kamenice, Kamenice

ZŠ Františka J. Řezáče, Liteň

ZŠ a MŠ Třebotov, Třebotov

ZŠ TGM a MŠ Poříčany, Poříčany

ZŠ Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy

ZŠ Libice nad Cidlinou, Libice nad Cidlinou

Hotelová škola,  VOŠ hotelnictví a turismu a jazyková škola, Poděbrady

ZŠ a MŠ Senohraby, Senohraby

5. ZŠ Kladno, Kladno

Jihočeský kraj

ZŠ, Na Sadech, Treboň

ZŠ Lhenice

ZŠ a MŠ Záhoří, Záhoří

ZŠ a ZUŠ Zliv, Zliv

ZŠ a ZUŠ České Budějovice, České Budějovice

ZŠ Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou

SZS a VOŠ České Budějovice, České Budějovice

ZŠ a MŠ Křemže, Křemže

Česko-anglické gymnázium, České Budějovice

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Drásov

Plzeňský kraj

ZŠ a MŠ Zbůch

VOŠ SPŠE Koterovská, Plzeň

ZŠ Masarykova, Plzeň

ZŠ a OŠ Horšovský Týn, Horšovský Týn

ZŠ Hartmanice, Hartmanice

10. školní jídelna, Plzeň

15. ZŠ Plzeň, Plzeň

ZŠ Kralovice, Kralovice

ZŠ a ZUŠ Horažďovice, Horažďovice

ZŠ Komenského, Domažlice

Gymnázium s SOŠ Plasy, Plasy

17. ZŠ a MŠ Plzeň, Plzeň

Karlovarský kraj

ZŠ a ZUŠ Žlutice

ZŠ Konečná, Karlovy Vary

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, Sokolov

ZŠ Komenského, Cheb

ZŠ Skalná, Skalná

6. ZŠ Cheb, Obětí nacismu 16, Cheb 

Ústecký kraj

ZŠ Hrob

ZŠ Most, Vítězslava Nezvala, Most

ZŠ Anežky České, Ústí nad Labem

Fakultní ZŠ České mládeže, Ústí nad Labem

ZŠ a MŠ Kosmonautů, Děčín

ZŠ Dubí, Dubí

ZŠ a MŠ Tisá, Tisá

ZŠ a MŠ Litvínov, Litvínov

ZŠ A. Sochora, Duchcov

ZŠ Václava Talicha, Most

ZŠ Masarykova, Lubenec

ZŠ a MŠ Strupčice, Strupčice

ZŠ a MŠ Litvínov - Janov, Litvínov - Janov

ZŠ Litvínov Hamr, Litvínov

ZŠ Velké Březno, Velké Březno

ZŠ a MŠ Teplice, Teplice

ZŠ Ústí nad Labem, Ústí nad Labem

ZŠ Zahradní, Chomutov

Liberecký kraj

ZŠ a MŠ Mimoň, Mimoň

ZŠ a MŠ Zákupy, Zákupy

ZŠ Kaplického, Liberec

2.ZŠ, 28.října Turnov

Královehradecký kraj

ZŠ a MŠ Police nad Metují

ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem

Jiráskovo gymnázium, Náchod

ZŠ a ZUŠ Rtyně, Rtyně v Podkrkonoší

Gymnázium Broumov, Broumov

ZŠ Železnická, Jičín

Gymnázium J.K.Tyla, Hradec Králové

ZŠ a MŠ Vysoké Veselí

Pardubický kraj

ZŠ a MŠ Telecí, Telecí

ZŠ Litomyšl, Litomyšl

ZŠ Horní Jelení, Horní Jelení

ZŠ a MŠ Květná, Květná

Kraj Vysočina

ZŠ a MŠ Maleč

Soukromá SOŠ a SOU, Znojemská, Třebíč

ZŠ a MŠ Černovice, Černovice

ZŠ Vratislavovo nám., Nové Město na Moravě

ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem

ZŠ a MŠ Blatenská, Havlíčkova Borová

ZŠ Želiv, Želiv

ZŠ TG Masaryka, Jihlava

Jihomoravský kraj

ZŠ Mládeže, Znojmo

ZŠ Holzova, Brno

ZŠ Modřice, Modřice

ZŠ Dambořice, Dambořice

ZŠ Gajdošova, Brno

ZŠ Rosice, Rosice

ZŠ Znojmo, Znojmo

SŠ a ZŠ Tišnov, Tišnov

MŠ a ZŠ Želešice, Želešice

ZŠ Jedovnice, Jedovnice

ZŠ Prosiměřice, Prosiměřice

ZŠ Brno - Krásného, Brno

ZŠ Brno - Vejrostova, Brno

ZŠ a MŠ Brno - Jihomoravské náměstí, Brno

ZŠ Deblín, Deblín

ZŠ a MŠ TGM Drásov, Brno - venkov

ZŠ Velké Opatovice

Olomoucký kraj

Zařízení školního stravování, Kratochvílova ulice, Přerov

ZŠ Vidnava, Hrdinů, Vidnava

ZŠ, Šumavská, Šumperk

ZŠ Přerov Trávník, Přerov

Gymnázium Kojetín, Kojetín

ZŠ Plumlov, Plumlov

ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Přerov

ZŠ Olomouc, Olomouc

ZŠ Dřevohostice, Dřevohostice

ZŠ Vindava, Vindava

ZŠ Karla Staršího ze Žerotína, Bludov

ZŠ Hustopeče nad Bečvou, Hustopeče nad Bečvou

Moravskoslezský kraj

ZŠ Otická, Opava

Zařízení školního stravování, Opava 

ZŠ Komenského, Nový Jičín

ZŠ K. Dvořáčka, Orlová-Lutyně

ZŠ Opava, Šrámkova

ZŠ Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova

ZŠ Ostrava Hrabůvka, Ostrava

Gymnázium Komenského, Havířov

First International School, Ostrava

ZŠ Zátopkových, Třinec

ZŠ Komenského, Ostrava

ZŠ Čeladná, Čeladná

ZŠ Ludgeřovice, Ludgeřovice

ZŠ a MŠ Kozlovice, Kozlovice

ZŠ a MŠ Bohuslavice, Bohuslavice

Masarykovo gymnázium, Příbor

Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, Třinec

Gymnázium Třinec, Třinec

ZŠ a MŠ Těrlicko, Těrlicko

Zlínský kraj

ZŠ a MŠ speciální, Uherské Hradiště

ZŠ Vizovice, Vizovice

ZŠ Vsetín Rokytnice, Vsetín

ZŠ Zlín, Nová cesta, Zlín

ZŠ a MŠ Choryně

ZŠ Jablůnka, Vsetín

ZŠ a SŠ Střílky, Střílky

ZŠ praktická, Rožnov pod Radhoštěm

ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, Želechovice nad Dřevnicí

ZŠ Videčská, Rožnov pod Radhoštěm

ZŠ Vsetín, Sychrov

ZŠ Zborovice, Zborovice

Arcibiskupské gymnázium, Kroměříž

O nás

Informační zdroje

Studijní materiály

Kampaně a projekty

(C) 2011 ROZVOJOVKA
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha
Tel: 226 200 410
rozvojovka@clovekvtisni.cz